Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

25 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Його було запроваджено ООН з метою підвищення обізнаності широкої громадськості про системне насильство проти жінок всього світу ще у 1999 році. Правда в тому, що відтоді ситуація докорінно не змінилася. 

Мільйони жінок в усьому світі і досі потерпають від насильства та аб’юзу, і часто ми навіть не в змозі оцінити масштаби проблеми, адже насильство над жінками нерідко є прихованим, табуйованим. Самі жінки можуть замовчувати насильство, що є симптомом глибших проблем у нашому суспільстві.

Якщо ви стали безпосереднім свідком насильства, негайно телефонуйте у поліцію за номером 102.

Від цього залежить життя та здоров’я постраждалої особи.

Отримати консультацію щодо ситуації насильства, подальших років, а також контакти пунктів отримання допомоги можназа телефоном

Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства — 116 123.

Залежно від того, якої допомоги потребує людина,

ви можете звернутися до різних установ:

Медична допомога

Якщо за фактом насильства викликали поліцію, працівники можуть самостійно викликати карету швидкої. В інших випадках потрібно звернутися до закладів охорони здоров’я. Медичну допомогу також можуть надавати центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Психологічна допомога

Постраждала особа може отримати безкоштовну консультацію психолога на «гарячій лінії». Або безкоштовний курс реабілітації у громадських організаціях та центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Правова допомога

Консультації професійного юриста щодо процедури розлучення, оформлення аліментів, повернення майна та іншого можна отримати у спеціальних центрах безоплатної правової допомоги. Інформація про такі центри — за номером «гарячої лінії».

Тимчасовий притулок

Його можуть надавати соціальні служби і спеціалізовані громадські організації. Деякі з них навіть сприяють отриманню професії та працевлаштуванню. Інформація про притулки у регіоні — за номером «гарячої лінії».

У місті Покровськ працює «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі ( з кризовою кімнатою) »

Денний центр знаходиться у Покровську за адресою  мікрорайон Південний, 25. Інформацію щодо центру та послуг, що там надаються, можна отримати за телефоном: +380 66 322 19 04.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарийhttp://ppl38.ho.ua/wp-content/uploads/2020/05/dsBuffer.bmp.png