Тренінг з позитивного розвитку молоді 29.11.2021

У рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” 29 листопада 2021 р. було проведено заключну частину тренінгу з питань особливостей роботи та позитивного розвитку молоді, в якому взяли участь працівники Покровського професійного ліцею: заступник директора з навчально-виховної роботи Максименко В.М., практичний психолог Муляр Т.О., соціальний педагог Бондаренко К.Т., медична сестра Данильченко Н.В., викладач суспільних дисциплін Кобец В.С. та викладач хімії Чебатуро В.М.

Тренінг складався з двох сесій, друга сесія – практична, була присвячена обговоренню практичних ідей для втілення позитивного розвитку молоді у діяльності закладів професійно-технічної освіти.

Під час тренінгу розглядалися питання, у тому числі, особливостей роботи мозку та етапів розвитку молодої людини, сприйняття молоді, концепції та структури позитивного розвитку молоді (формування навичків, компетенцій / можливості реалізовувати здобуті навички молоддю / залучення молоді до активностей у закладі освіти та громади / створення сприятливого середоща).

Метою цього тренінгу є зміцнення потенціалу закладів освіти на основі найкращих зібраних практик роботи з молоддю.

Працівники, які взяли участь у тренінгу отримують сертифікати.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарийhttp://ppl38.ho.ua/wp-content/uploads/2020/05/dsBuffer.bmp.png